ART OF COLOR

       Już 1 października, w pierwszy dzień trwania targów 4 PRINT WEEK, TAROPAK i POLIMER-TECH na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się II edycja kongresu branży poligraficznej ART OF COLOR. Kongres ten, zainicjowany w roku ubiegłym, podejmuje temat nowego wymiaru druku oraz innowacyjnych technik jego zastosowania w różnych dziedzinach przemysłu.W tym roku - Sekcja Poligrafów SIMP ponownie dołączyła do grona Partnerów Branżowych tego niezwykłego Wydarzenia, które jest doskonałą płaszczyzną do wymiany wiedzy branżowej i doświadczeń na temat rynku poligraficznego.

       W tym roku Organizatorzy zapewniają, że w programie spotkania nie zabraknie tematów dotyczących nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem poligraficznym, aspektów prawnych, gospodarczych i ekonomicznych oraz wskazówek jak zostań liderem sprzedaży używając nowoczesnych rozwiązań dla drukarń. Ponadto doświadczeni eksperci przedstawią możliwości wykorzystania druku soczewkowego w reklamie i mediach, uszlachetniania druku, optymalizacji i stabilizacji procesu druku oraz wiadomości na temat platform online printing, które na polskim rynku dynamicznie się rozwijają. Kontynuowane podczas całych targów zagadnienia z pewnością okażą się atrakcyjne dla właścicieli i dyrektorów technicznych drukarń, agencji reklamowych, jak również projektantów opakowań i etykiet.

       Szczegółowy program Kongresu oraz więcej informacji znaleźć można na stronie www.artofcolor.pl Wszystkich zainteresowanych taką tematyką serdecznie zapraszamy!

artofcolor2018 adwords 05