Międzynarodowa Konferencja Poligraficzna

Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu Głównego Sekcji Poligrafów SIMP oraz Ośrodka Badań i Analiz SIMP pragniemy zaprosić Państwa do udziału w

Międzynarodowej Konferencji Poligraficznej Sektor poligraficzny w gospodarce Polski, Czech i Niemiec: transformacja i perspektywy

która odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2011 na terenie Dolnego Śląska (Zamek Kliczków - www.kliczkow.com.pl) i Saksonii.

Obok podsumowania dwudziestoletniego okresu transformacji gospodarczej, w którym praktycznie powstał sektor małych i średnich przedsiębiorstw poligraficznych, głównym celem Konferencji będzie próba określenia perspektyw rozwoju polskiej i środkowoeuropejskiej poligrafii do roku 2015.

Intencją organizatorów Konferencji jest udostępnienie środowiskom gospodarczym, a także szerszej opinii publicznej wyników szczegółowych badań i analiz polskiej oraz środkowoeuropejskiej poligrafii, czemu będą służyły planowane wydawnictwa, m.in. publikacja książkowa: Sektor poligraficzny w gospodarce Polski, Czech i Niemiec: transformacja i perspektywy.

Szanowni Państwo, pragniemy podkreślić że projekt „Międzynarodowa Konferencja Poligraficzna” ma charakter doroczny i zgodnie z intencją organizatorów będzie w bieżącej dekadzie kontynuowany na terenach krajów Europy Środkowo-Wschodniej, aktualnych i potencjalnych członków Unii Europejskiej.

Łączymy wyrazy szacunku i zapraszamy do udziału w Konferencji,

Wiesław Cetera, Sekretarz Rady Naukowej MKP
Maciej Łokaj, Sekretarz Komitetu Organizacyjnego MKP

Warszawa, 1 września 2011 r.

Szczegółowe informacje o Międzynarodowej Konferencji Poligraficznej są dostępne na stronie Ośrodka Badań i Analiz SIMP:

www.obia.elpis.pl

oraz w Sekretariacie Organizacyjnym MKP:
tel./faks 22 867 17 84, 22 867 17 85
tel. kom. 514 090 056, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. kom. 603 082 312, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Na stronie www.obia.elpis.pl znajdziecie Państwo również interaktywny formularz rejestracyjny.

icon Program konferencji (529.25 kB)

icon Formularz rejestracyjny (469.21 kB)

icon Okładka materiałów konferencyjnych (464.87 kB)